Шановні студенти! Ми розпочали співпрацю з YouControl!

YouControl
Одеська державна академія будівництва та архітектури підписала меморандум із компанією YouControl. Наша мета— підвищення рівня обізнаності академії щодо необхідності перевірки контрагентів та захисту бізнесу шляхом відстеження змін фінансового стану або репутації компаній завдяки аналізу даних відкритих джерел.

З 29 березня 2018 року студенти можуть вільно використовувати наданий компанією ліцензійний акаунт аналітичної системи для практичних занять у межах навчальної програми та підготовки наукових робіт. Доступ до аканту здійснюється в аудиторії № a238 та регламентується викладачами кафедри.

YouControl— аналітична онлайн-система, яка з понад 50 джерел формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Унікальна технологія YouControl дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел.

Місією компанії є сприяння прозорого бізнес-середовища та економічному зростанню України. Один із соціальних напрямків — співпраця з вищими навчальними закладами, бізнес-школами. В його межах YouControl надає безкоштовний доступ до системи, а також проводить навчальні тренінги.

YouControl—повне досьє на кожну компанію України.