Erasmus+ (STAFF MOBILITY FOR TEACHING)

З 2 по 6 грудня 2019 року доцент кафедри Економіки та підприємництва Тюлькіна Катерина Олександрівна в рамках проекту Erasmus+ (STAFF MOBILITY FOR TEACHING) здійснила візит до інституту Polytechnic in Pozega (Хорватія).
Міжнародний викладацький тиждень почався з презентацій всіх учасників, їх університетів, міст та країн. В подальшому було дуже корисним спілкування та обмін досвідом викладання з колегами з Бразилії, Бутану, Індії, Канади, Білорусі, Азербайджану, Чехії.
Викладацькі години складались з лекцій за наступною тематикою: «Врахування екологічних факторів в регіональному розвитку», «Екологізація економіки в рамках концепції сталого розвитку», «Методи оцінки екологічної сталості країни» та ін. Студенти інституту проявили активність, показали вміння роботи в групах та вирішувати проблемі, які стоять перед сучасним суспільством.
Організатори запропонували дуже широку програму з академічної мобільності, за що хочеться висловити окрему подяку координатору від університету Barbara Pisker.
Дружньою та змістовною була зустріч з керівництвом Політехнічного інституту: деканом Borislav Miliсeviс та віце-деканом Berislav Andrliс.
Учасники проекту також мали можливість відвідати мерію та зустрітися з мером міста Пожеги, який розповів про історію міста та його туристичні можливості.
Хоч Пожега й маленьке місто (кількість населення приблизно 26 тис.чол.), але дуже цікавою була екскурсія по його визначним місцям.
Організатори спланували також візит до виноградників та виноробні, яка належить інституту.
Цікавою була міжнародна вечеря, де кожний з учасників представив їжу своєї країни.
А завершився візит поїздкою до столиці Хорватії – Загребу, де учасники занурилися в святковий настрій Різдва.
Слід відмітити, що хорватська преса приділила значну увагу висвітленню міжнародного викладацького тижня:
https://www.034portal.hr/otvoren-erasmus-medjunarodni-tjedan-ucenja-u-pozegi-543
https://pozega.eu/na-pozeskom-veleucilistu-otvoren-erasmus-medunarodni-tjedan-ucenja-svijet-u-malom-u-pozegi/?fbclid=IwAR2bAm8nzLAqFSDpoYlTnNtzNijACJMGB616EblrTl0GOhZBN4SuS_qGAF4
http://www.rva.hr/vijest/2019/7301-profesori-iz-butana-brazila-kanade-indije-azerbajdzana-ukrajine-bjelorusije-i-ceske-gosti-pozeskog-veleucilista?fbclid=IwAR1yupt4qlIqIG1H-k4z7Ch1xn1oUwyx9ez6oaa6C_CLoBIB3OXMDtYRmaw
http://www.pozega.hr/index.php/novosti-pozega/item/3367-gradonacelnik-puljasic-primio-goste-iz-azerbajdzana-brazila-butana-bjelorusije-ceske-indije-kanade-i-ukrajine.html?fbclid=IwAR2l4a86VG9UvWorTRPGUJ7zTq6ZgHVSkrw1fopkCK1j8PGHj8pvn5EBJG4