Підсумки II етапу Всеукраїнської олімпіади для студентів вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації з дисципліни «Інвестування»

Одеська державна академія будівництва та архітектури вдруге приймала учасників II етапу Всеукраїнської олімпіади для студентів вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації з дисципліни «Інвестування».  Цього разу Олімпіада проходила 19-20 квітня 2018 року.
В перший день учасників привітали організатори Олімпіади та члени журі. Привітання було не тільки формального характеру, але й підбадьорювало учасників не тільки отримати призові місця, але й провести час в Одесі з максимальною корисністю.
II етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Інвестування»
Після привітання учасники приступили до виконання конкурсних завдань Олімпіади, які включали відповіді на тестові завдання в обладнаних комп’ютерних класах за допомогою системи Moodle та вирішення трьох задач за отриманою тематикою в інформаційному листі. В той же час супроводжуючі викладачі відвідали цікавий семінар проф.Єрмакової С.С. «Орієнтири ноосферної освіти».
Після офіційної програми приймаюча сторона організувала для студентів та супроводжуючих викладачів ознайомчу екскурсію м.Одеса.
II етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Інвестування»
Але як би не важлива була просто участь, всі учасники бажають перемогти. Саме на другий день учасники дізнались свої рейтингові бали та були нагороджені дипломами за призові місця в секціях «Бакалавр» та «Магістр» , грамотами за різними номінаціями. А викладачі, які підготовили переможців отримали подяки за їх підготовку від ректора Академії.
II етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Інвестування»
З підсумками та результатами виконання конкурсних завдань учасниками олімпіади можна ознайомитись тут